WEBLINKS...

Belangrijke websites...

FEDERATIES EN VERBONDEN:

OVU       Oost-Vlaamse Unie voor fotografie                                     www.ovu.be

CvB        Centrum voor Beeldexpressie                                            www.beeldexpressie.be

KAVF     Koninklijke Antwerpse Verbroedering van Fotokringen          www.avf.be

FgA        Fotogroep Antwerpen                                                      www.fotogroepantwerpen.be

BVNF      Bond Verantwoorde Natuurfotografie                                 www.bvnf.be

SFNK      Samenwerkende Fotokringen Noorderkempen                     www.sfnk.be

VLF        Verbond van Limburgse Fotokringen                                   www.vlfvzw.be

VBF        Vlaams Brabantse Fotokringen                                           www.vbfweb.be

WVFD     West-Vlaams Verbond van Fototokringen Digitaal                www.wvfdvzw.be

BFF        Belgische Federatie van Fotografen                                    http://fbp-bff.org

 

DIGI- AV- FOTOCLUBS:

Fotoclub DE WAAI Mariekerke                                                          www.fotoclubdewaai.be

Foto- AV club Scaldis Schellebelle                                                    www.scaldisschellebelle.be

Fotoclub DIKA Kapellen                                                                   www.dikafotografie.be

De Beverse Fotoclub Beveren                                                          www.debeversefotoclub.be

Fotoclub Iris Lede                                                                          www.irislede.be

Koninklijke Fotoclub Imago Hamme                                                 www.imago-hamme.be

Koninklijke Video-Foto-Digiclub Close-Up Sint-Niklaas                      www.close-upsint-niklaas.be

Cineklub Rumst                                                                              www.cineklubrumst.be

Fotoclub Tereken Sint-Niklaas                                                         www.fotoclub-tereken.be

Fotoclub Fodiaz Zele                                                                      www.fodiaz.be

Fotogroep LSA Reet                                                            http://fotogroep-lsa-reet.webnode.nl   

Fotoclub JEP Deurne                                                                     www.fotoclubjep.be

 

DIGIRAMA:

PTE-Website                                                                                 www.wnsoft.com

 

INDIVIDUEEL:

Lieven Maris                                                                                  www.canikma.be

Marnix Van Marcke                                                                        www.netgallery.be

Felix Bertels                                                                        http://users.telenet.be/hutsepot

Herwig Vercauteren        http://herwig-vercauteren.wix.com/herwig-vercauteren-photography

 

VERENIGINGEN:

Heemkundige Kring Wissekerke                                                      www.wissekerke.be

 

GEMEENTE:

 Kruibeke                                                                                      www.kruibeke.be